sobota, 3 listopada 2012

Morning O :)

Tytuł posta to oczywiście cytat z reklamy, którą puszczają teraz na okrągło i mi się udziela;)
Dzisiejszy post jest o nowościach w szafie :) Ostatnio dzieje się wiele i jest trochę stresująco, więc postanowiłam zrobić coś, co poprawia humor każdej z nas i udałam się na małe zakupy ;) 
Poniżej efekty:) Zainwestowałam w coś, do czego nie byłam wcześniej przekonana a mianowicie w kołnierzyk. Ten nie był drogi a zestawiony ze zwykłym czarnym sweterkiem, bardzo mnie urzekł. 
 W dalszej kolejności buty, sukienka z myślą o grubych czarnych rajstopach oraz sweterek oversize z czaszką i ćwiekami (co do niego nie jestem przekonana i nie wiem czy ze mną zostanie).
 Ćwieki opanowały sklepy a także moją szafę, zainwestowałam nawet w takie, które mam zamiar sama sobie poprzypinać do sweterków, bluzek itd. Znalazłam w internecie wiele inspiracji, które mam zamiar przenieść na moje jeszcze 'zwykłe' ubrania :D
Udanego weekendu!4 komentarze:

  1. Hello! My name is Stephanie Hernandez, co-founder of Sponsor USA. We have tried to reach you several times via email but yet have heard an response from you. I and my other associates fancy your blog and think you would be a great fit for one of our sponsorships. Compensations ranges anywhere from $20 - $100 + commission + sample products. If you are interested simply fill out the form here and we will get back to you as soon as we can. Thank you and we look forward to your response!

    OdpowiedzUsuń
  2. kołnierzyk cudo :)
    zapraszam do mnie
    http://86malina.blogspot.ie/

    OdpowiedzUsuń